Smashed Lemon
Mini-jurk van Smashed Lemon met geborduurde bloemen
26051 DressOmschrijving
Deze Smashed Lemon zomerjurk met geel bloemenborduursel is een frisse keuze voor zonnige dagen. De zandkleurige basis met geborduurde bloemen geeft de jurk een elegante, zomerse uitstraling. Perfect voor een tuinfeest, een citytrip of een lunch op het terras.
Wat wij leuk vinden aan dit product
Het borduureffect geeft de jurk een bijzondere textuur en een verfijnde uitstraling. Met het bijpassende strikceintuur creëer je eenvoudig een vrouwelijk silhouet.
Kenmerken
Geborduurde bloemenprint in warm geel
Inclusief strikceintuur voor een geaccentueerde taille
Halflange pofmouwen met een elegante uitstraling
Pasvorm
Losvallende A-lijn pasvorm die comfortabel draagt. Met het ceintuur kun je de taille subtiel accentueren voor een vrouwelijk silhouet.
Het model is 176 cm lang en draagt maat S/36.
Materiaal
Gemaakt van 95% polyester en 5% spandex. De stof voelt licht aan, valt soepel en heeft een lichte stretch voor extra draagcomfort.
Verzorgingsinstructies
Wassen op maximaal 30°C. Binnenstebuiten wassen en niet in de droger om de kwaliteit van het borduursel te behouden.
Product Nr.
26051
Gerelateerde producten
**NOT FOUND** key: product.notifyMeModalHeader
**NOT FOUND** key: product.notifyMeModalText
- **NOT FOUND** key: product.notifyMeModalProduct Mini-jurk van Smashed Lemon met geborduurde bloemen
- **NOT FOUND** key: product.notifyMeModalProductDetail